Zasady współpracy
- Parafialna strona WWW -

Propozycja skierowana jest wyłącznie do Parafii, Sanktuariów, Zakonów oraz wszelkich Organizacji Katolickich.

W ramach tej propozycji poza miesięczną opłatą nie pobieramy żadnych innych za wykonanie, ani utrzymanie usług (poza oddzielnie wymienionymi za dodatkową opłatą)!
Nie pobieramy również opłat za rejestrację domeny! Prosimy jedynie, aby nasza współpraca trwała minimum 12 miesięcy.
Mamy zaufanie do Kapłanów i osób świeckich prowadzących strony katolickie, dlatego nie wymagamy podpisywania żadnych umów. Opłaty pobieramy po każdym miesiącu świadczenia usługi, nie prosimy o zaliczki, ani opłaty z góry! Jedyne o co prosimy wcześniej, to skan celebretu lub pisma podpisanego przez Proboszcza lub innego kapłana upoważniającego osobę zamawiającą do działania w imieniu Parafii lub organizacji katolickiej.

Opieka administracyjna w ramach tej propozycji polega na:
- umieszczaniu ogłoszeń parafialnych raz w tygodniu (przesłanie do nas mailem do soboty wieczór)
- umieszczaniu zdjęć z uroczystości i wydarzeń (przesłanie do nas mailem lub przez FTP)
- umieszczanie nagrań video wraz z własnym profilem na YouTube
- umieszczanie nagrań audio
- dokonywaniu zmian i uaktualnień treści wg życzeń
- aktualizacja systemu CMS
- backup danych raz w miesiącu
oraz inne zwyczajowe czynności związane z prowadzeniem strony WWW.

Za to wszystko jedynie opłata miesięczna: 300 zł brutto

Opłata miesięczna odbywa się każdorazowo przelewem na podstawie otrzymanej pocztą e-mail faktury VAT. Można wnieść opłatę za większą ilość miesięcy. Opłaty prosimy wnosić do 10-go dnia każdego miesiąca za miesiąc poprzedni.

Wszystkie powyższe warunki dotyczą klasycznego serwisu WWW. W przypadku znacznego ruchu, czego skutkiem będzie zużywanie ponadprzeciętną ilość transferu, poinformujemy o konieczności zmiany usługi i przedstawimy odpowiednie propozycje.

W przypadku rezygnacji ze współpracy, dokonamy transferu domeny do wskazanego panelu. Po zakończeniu naszej współpracy, wszelkie płatności za utrzymanie domeny, będą w zakresie naszego dotychczasowego Klienta. Chęć rezygnacji prosimy zgłosić przynajmniej z dwumiesięcznym wyprzedzeniem, jednak nie wcześniej niż po co najmniej dwunastu miesiącach współpracy.

W wyjątkowych sytuacjach mamy również ma prawo rezygnacji ze świadczenia usługi, o czym powiadomimy z dwumiesięcznym wyprzedzeniem.


Jeśli w Parafii jest osoba, która chciałaby samodzielnie obsługiwać serwis WWW, możemy wykonać go oraz zainstalować system CMS i przekazać do samodzielnej obsługi. W takim przypadku jest jednorazowa opłata zależna od stopnia zaawansowania serwisu, ustalana indywidualnie. Serwis uruchomimy na wskazanym serwerze, który posiada Parafia lub pomożemy przy aktywacji hostingu i rejestracji domeny.

W tym przypadku wszelkie opłaty związane z rejestracją domeny, hostingiem i inne, pokrywa Zleceniodawca.


Kontakt

Obsługą zajmuje się SW media z siedzibą w Krakowie na os. Złotej Jesieni 6/25.
Wszelkie informacje oraz zamówienia prosimy składać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.